Geertje's Hoeve Haarzuilens
We zitten vlak bij Utrecht

Vergaderen op de boerderij

Bent u op zoek naar een bijzondere locatie, vol inspiratie en natuur? Op een heel centrale plek, midden in Nederland. Vind u op 4 minuten van de A2 of 10 min van de a12 een heerlijke boerderij in het buitengebied van Utrecht. Wilt u even los komen van het dagelijkse ritme? Dan denken wij graag met u mee en verzorgen met plezier de faciliteiten zodat u effectief kunt overleggen en ont-moeten!  De informele en gezellige setting maakt dat iedereen zich snel thuis voelt. Dat geeft ruimte voor frisse ideeën. 

Geertje’s Hoeve biedt verschillende mogelijkheden om uw zakelijke bijeenkomst vorm te geven. Er zijn verschillende ruimtes beschikbaar en ook qua programmasamenstelling kan er in overleg heel veel. We horen graag uw wensen.

< Terug naar overzicht  Teamuitjes  Neem vrijblijvend contact op   Vergadering reserveren

Ontmoetingsruimtes

GroepsruimteKippenhok’ 

Prijs 1 dagdeel (4 uur): € 150,- ex btw
Prijs 2 dagdelen (8 uur) € 250,- ex btw

In het restaurant is een groepsruimte speciaal voor het ontvangen van besloten groepen. Deze lichte groepsruimte met eigen toegang tot het terras leent zich uitstekend voor ontmoetingen. 

Capaciteit

M2 U-vorm Carré Theater Cabaret School Receptie
66m2 24 pers 28 pers  60 pers 32 pers 24pers 80 pers

 

Groepsruimte 'Kletserij’ 

Prijs 1 dagdeel (4 uur): € 50,- ex btw
Prijs 2 dagdelen (8 uur) € 75,- ex btw

Een knusse en informele groepsruimte in een zijgebouw van het restaurant. Heel geschikt voor kleinere teambijeenkomsten, die graag genieten van een eigen plek, met meer privacy. Er komt in dit gebouw geen ander bezoek. U kunt ook gebruik maken van het terras, dat ook door andere bezoekers kan worden gebruikt.

Capaciteit

M2 U-vorm Carré Theater Cabaret School Receptie
54m2 15 pers 18 pers 40 pers - pers - pers 40 pers

Restaurant 'de Lage Hoeve'

Prijs 1 dagdeel (4 uur): € 250,- ex btw
Prijs 2 dagdelen (8 uur) € 400,- ex btw

In het sfeervolle restaurant is het heerlijk samenkomen. Ideaal voor bijeenkomsten in de avond, of als de boerderij voor ander bezoek gesloten is. Wat is het heerlijk om als groep buiten de openingstijden voor publiek op de boerderij te kunnen vertoeven. In de avonden of op maandag en dinsdag kunt u gebruik maken van de hele boerderij en restaurant. 

Capaciteit

m2 U-vorm Carré  Theater Cabaret  School Receptie
140m2 30 pers 36 pers  80 pers 60 pers 60 pers 150 pers

 

 

Arrangementen

Vergaderarrangement halve dag

Tijdsduur: 4 uur
Prijs p.p.: € 32,50 ex btw

  • Ontvangst met boerenzoete lekkernijen
  • Koffie, thee, water  (onbeperkt)
  • Boerenlunch met fruit
  • Flip-over met papier en stiften
  • Geertje's vergadertoolbox gevuld met vergaderbenodigdheden
  • Scherm in de zaal
  • Draadloos internet tijdens de vergadering
  • Uitrijkaart voor het parkeren op het naastgelegen parkeerterrein van Natuurmonumenten

* Bovenstaand arrangement is p.p. en excl. zaalhuur

Vergaderarrangement hele dag

Tijdsduur: 8 uur
Prijs p.p.: € 39,50 ex btw

  • Ontvangst met boerenzoete lekkernijen
  • Koffie, thee, water  (onbeperkt)
  • Boerenlunch
  • 's middags pure sappen, frisdrank en wat zoets, zouts en fruit te snacken
  • Flip-over met papier en stiften
  • Geertje's vergadertoolbox gevuld met vergaderbenodigdheden
  • Scherm in de zaal
  • Draadloos internet tijdens de vergadering
  • Uitrijkaart voor het parkeren op het naastgelegen parkeerterrein van Natuurmonumenten

* Bovenstaand arrangement is p.p. en excl. zaalhuur

Audiovisuele en didactische ondersteuning
Voor de juiste audiovisuele en/of didactische ondersteuning maken we graag een offerte op maat.

Breaks
In de prachtige omgeving van de boerderij is een break zo geregeld. Vanuit de boerderij ervaart u de natuur rondom. Met een wandeling bent u er echt even tussenuit. Het prachtige dorp Haarzuilens en kasteel ‘De Haar’ liggen op 10 minuten wandelen van de boerderij.

We verzorgen daarnaast ook veel teamactiveiten die een welkome toevoeging kunnen zijn op uw dagprogramma. Zie hiervoor de mogelijke teamuitjes .

Groepsarrangementen restaurant
Wilt u graag uw gasten een uitgebreide lunch of diner aanbieden? Ook dat kan bij Geertje's Hoeve! Bekijk hier de mogelijkheden voor lunch en diner.

Cadeautip!
Geertje’s Hoeve verzorgt met plezier een attentie voor de sprekers, kerstpakketten, originele geschenken en goedgevulde cadeaumandjes. 

Bereikbaarheid
De boerderij is zowel met openbaar vervoer (station Vleuten) als met de auto goed bereikbaar. Voor de boerderij stopt de streekbus. Voor meer informatie zie ook . Daar kunt u een uitgebreid document downloaden met routesuggesties voor fiets, auto en trein. Parkeren kan op het naastgelegen parkeerterrein. Hiervoor is een uitrijkaart nodig, die u van uw gastvrouw ontvangt.

Het restaurant leent zich uitstekend voor grote groepen, symposiums en bijeenkomsten.

Groepsruimte 'Het Kippenhok' is een heerlijke lichte ruimte.

Geniet van een heerlijke lunch 

Of een uitgebreid boerenlunchbuffet

Maak gebruik van het ruime buitenterras

Reserveer hier uw zakelijke dag:

 

De groepsruimte 'de Kletserij' is uitstekend geschikt voor vergaderingen tot 20 personen.

 

De vergaderkit, met alle benodigdheden voor een geslaagde vergadering of bijeenkomst.


3 min vanaf de a2
10 min vanaf de a12

Geertje's Hoeve ligt centraal in Nederland